Wymiana matrycy cennik. Ile za to zapłacę ? Ile kosztuje wymiana matrycy w laptopie Lenovo ?

Czasami zdarzają się nieszczęśliwe wypadki. Na przykład laptop wypadnie nam z rąk. Nie zauważymy go i potrącimy i wyląduje na podłodze. Co się wtedy najczęściej dzieje ? Tak, matryca do wymiany. A więc, na jakie koszty się przygotować ?

Wymiana matrycy cennik

Wymiana matrycy cennik może mieć różny. Wszystko zależy od modelu używanego przez nas laptopa, kosztu zakupu nowej matrycy, ale też tego, jak wysoką stawkę określa osoba czy serwis, który zajmuje się naprawą. Zazwyczaj koszt samej naprawy mieści się w przedziale 60-70 złotych. Bywa, że więcej ale raczej rzadko. Koszt zakupu matrycy jest różny w zależności od modelu. Może wynieść sto złotych, a w innych przypadkach nawet 300-400 złotych.

Ile kosztuje wymiana matrycy w laptopie Lenovo ?

Laptopy Lenovo nie są kwalifikowane do niszowych marek, a raczej do tych, które cieszą się dobrą opinią i popularnością. W przypadku wymiany matrycy nie widać powodów do narzekania. Całkowity koszt wymiany matrycy, już wraz z jej zakupem, to zazwyczaj około 250 złotych. W przypadku najnowszych modeli jest nieco droższy, aczkolwiek w porównaniu z innymi markami, nie należy do bardzo wysokich. Teraz już wiesz, ile kosztuje wymiana matrycy w laptopie Lenovo.

 

Możesz również polubić…