Ile to kosztuje ? Wymiana matrycy w laptopie cena – Ile kosztuje wymiana matrycy w laptopie Asus ?

Niestety, czasami nadchodzi ten moment tak po prostu, a czasami wskutek wstrząsu, rozbicia, uszkodzenia. Trzeba wymienić matrycę na nową.

Wymiana matrycy w laptopie cena

Generalnie serwisy podają przybliżony koszt od 60 złotych. Jednak przecież to nie wszystko. Należy doliczyć koszt zakupu nowej matrycy. Wtedy kwota znacznie wzrasta. Koszty są różne w zależności od modelu laptopa, jaki mamy w posiadaniu. Cena może się wahać od 100 do nawet 300- 400 złotych za samą matrycę. Do tego koszt wymiany. Jeśli potrafimy wymienić sami, to wyjdzie to trochę mniej, ale jeśli nie, to musimy doliczyć jeszcze około 60-70 złotych. Jak widać wymiana matrycy w laptopie cena bywa różna, ale i tak nie jest to najdroższa naprawa, jaka może nas czekać.

Ile kosztuje wymiana matrycy w laptopie Asus ?

Tak jak w przypadku ogólnym, na to ile kosztuje wymiana matrycy w laptopie Asus, składa się koszt zakupu matrycy i wymiana przez znającą się na tym osobę czy serwis. Koszt zakupu matrycy do laptopa Asus to około 300 złotych. Przyjmując to podstawowe 60 złotych za wymianę, koszt całościowy wynosi około 360 złotych.

 

Możesz również polubić…