3 najlepsze darmowe aplikacje do obsługi poczty e-mail w systemie Android i telefonie iPhone

Na rynku dostępnych jest tak wielu dostawców poczty. Niektórzy z nich będą płatni, inni darmowi, no i oczywiście są też tacy, którzy będą jednocześnie płatni i darmowi. Co powinieneś wybrać?

1) Gmail

Gmail to jedna z najpopularniejszych i najbardziej znanych usług poczty elektronicznej. Korzystają z niego miliony użytkowników na całym świecie i jest to również bezpłatna usługa poczty elektronicznej.

2) Poczta Yahoo

Poczta Yahoo to druga pod względem popularności usługa wśród użytkowników. Głównym powodem jej popularności jest to, że jest bardzo łatwa w użyciu i logowaniu. Ponadto udostępnia wiele przydatnych funkcji.

3) Hotmail

Hotmail jest jednym z najstarszych dostawców bezpłatnych usług poczty elektronicznej i słynie z bezpieczeństwa poczty elektronicznej. Jeśli jesteś studentem, z pewnością spodoba Ci się ta usługa, ponieważ możesz uzyskać dostęp do swoich wiadomości e-mail w telefonie komórkowym.

Wnioski:

Tak więc, są to trzy najlepsze darmowe aplikacje pocztowe dla Androida i iPhone’a. Wszystkie z nich są dobre, ale jeśli jesteś studentem, to powinieneś spróbować aplikacji Hotmail.

Możesz również polubić…