Wymiana matrycy w laptopie Białystok. Matryca w laptopach Sony. Wymiana matrycy Sony Vaio cena

Niektóre firmy są wysoko renomowane, a ich produkty posiadają wysokie ceny. Inne nie są aż tak drogie, mimo, że nie są o wiele gorsze. Co je łączy ? To, że żaden sprzęt nie jest niezawodny. A części ? Im droższy sprzęt, tym droższe części. Jak to jest w laptopach marki Sony ?

Wymiana matrycy Sony Vaio cena

Kiedy konieczna jest wymiana matrycy Sony Vaio cena może być naprawdę różna. Raz, że trzeba policzyć usługę wykonywaną przez serwis. Dwa – koszt nowej matrycy. Serwis ceni się przeważnie w granicach od 50 do 150 złotych. A matryca ? No właśnie, zależy jakiej dokładnie potrzebujemy. Niektóre kosztują około 230 złotych, a inne ? Nawet powyżej 500 złotych. Dlatego ciężko jednoznacznie określić cenę wymiany matrycy, jeśli nie znamy dokładnej nazwy modelu i paramentów zamontowanej matrycy.

Wymiana matrycy w laptopie Białystok

W Białymstoku mamy możliwość skorzystania z usług serwisów komputerowych. Wymiana matrycy w laptopie Białystok zaczyna się od kwoty 80 złotych za samą pracę serwisu. Dodatkowo musimy policzyć koszt zakupu nowej matrycy. Najlepiej skontaktować się z wybranym serwisem i oddać sprzęt do darmowej wyceny.

 

Możesz również polubić…