Ile kosztuje wymiana matrycy w Macbooku ? Laptop Apple – naprawa. Wymiana matrycy Macbook Air 13 cena

Mackbooki to laptopy produkowane przez firmę Apple. Są bardzo cenione przez użytkowników, jednak koszt zakupu to już najwyższa półka. Mimo to sprzęt nie jest niezawodny, dlatego musimy liczyć się z tym, że kiedyś konieczna będzie naprawa.

Ile kosztuje wymiana matrycy w Macbooku ?

Sam laptop jest drogi, a więc i części nie należą do najtańszych. Niektórzy myślą o stosowaniu zamienników, ale niestety nie wpływa to korzystnie na pracę sprzętu i odbija się nam negatywnie. Skąpstwo nie opłaca się. A wiec, najlepiej kupić matrycę dostosowaną do modelu. Niestety koszt to ponad 700 złotych, a nawet czasami ponad 1200 złotych. Do tego musimy doliczyć pracę serwisantów, co może dać nam łącznie nawet kwotę około 1400 złotych. Tak mniej więcej można określić, ile kosztuje wymiana matrycy w Macbooku.

Wymiana matrycy Macbook Air 13 cena

W przypadku tego konkretnego modelu cena zakupu matrycy to koszt nawet około 800 – 900 złotych. Po doliczeniu kwoty, jaką serwis pobiera za swoją pracę, zapłacimy około 1000 złotych. Wymiana matrycy Macbook Air 13 cena nie jest za wysoka ? No cóż. Sam sprzęt jest drogi. A koszt wymiany matrycy to około 1/6 jego wartości pierwotnej. Zależy z jakiej perspektywy patrzymy.

 

Możesz również polubić…