Wymiana matrycy Gdańsk. Serwis komputerowy a wymiana matrycy. Ile kosztuje wymiana matrycy w laptopie Acer ?

W przypadku, kiedy dochodzi do uszkodzenia czegoś w naszym laptopie, zazwyczaj udajemy się do specjalnego serwisu. Nie wszyscy, ale większość z nas. Naprawa laptopów nie należy do najłatwiejszych, więc lepiej, aby zrobił to fachowiec. Koszty naprawy zależą też od tego, jaki model laptopa posiadamy. Przyjrzyjmy się jak wygląda to w przypadku laptopa firmy Acer.

Ile kosztuje wymiana matrycy w laptopie Acer ?

To, ile kosztuje wymiana matrycy w laptopie Acer zależy od dwóch czynników. Jaki dokładnie model posiadamy oraz jakie koszty samej wymiany doliczy nam serwis. Generalnie matryca do laptopa Acer to koszt około 250-350 złotych. Dodatkowo za usługę naprawy zapłacimy co najmniej 60-70 złotych, ale często i więcej.

Wymiana matrycy Gdańsk

W Gdańsku znajduje się kilka serwisów, które się tym zajmują. W przedziale cenowym wymiana matrycy Gdańsk to koszt od 50 do nawet 150 złotych. Musimy się więc przygotować na to, że taka kwota zostanie doliczona do kosztu zakupu samej matrycy. Wymiana oczywiście następuje w profesjonalny sposób. Wiele serwisów daje także gwarancję na swoje usługi, więc warto zorientować się, czy też mamy szansę taką dostać.

 

Możesz również polubić…