Wymiana matrycy iphone 7. Naprawa produktów firmy Apple. Serwis Apple Bielsko

Wielu jest fanów telefonów z systemem Android i równie wielu z systemem iOS. Te drugie są zazwyczaj droższe, więc nie każdy może sobie na nie pozwolić. Jeśli dochodzi do uszkodzeń, to również musimy liczyć się z tym, że koszty naprawy będą wyższe. Czyli jakie ?

Wymiana matrycy iphone 7

Rozpatrzmy to na przykładzie takim : konieczna jest wymiana matrycy iphone 7. Koszt naprawy niekiedy osiąga nawet 550 złotych. To dużo czy mało ? W przypadku telefonów innych marek niż Apple jest to zazwyczaj kwota maksymalnie do 400 złotych za całość, czyli koszt zakupu nowej matrycy i koszt jej wymiany w odpowiednim serwisie.

Serwis Apple Bielsko

W Bielsko- Białej znajduje się jeden z serwisów, które zajmują się tego typu naprawami. Serwis Apple Bielsko oferuje nam darmową wycenę uszkodzonego sprzętu i jego naprawy. Wtedy decydujemy się czy opłaca nam się naprawić telefon, czy raczej lepiej kupić nowy. Serwis specjalizuje się już od wielu lat w naprawianiu sprzętu firmy Apple, więc ma bogate doświadczenie w tej kwestii. Wielu klientów poleca usługi oferowane przez serwis z Bielska- Białej. Dodatkowo warto zaznaczyć, że udzielana jest gwarancja na wykonywane usługi, więc w razie potrzeby, można dokonać reklamacji.

 

Możesz również polubić…