Wymiana matrycy Bydgoszcz. Czy uda się jeszcze naprawić ten tablet ? Ile kosztuje wymiana matrycy w tablecie ?

Kiedy w naszym tablecie uszkodzona zostanie matryca, to na pewno nie jesteśmy szczęśliwi. Jednak na całe szczęście są serwisy, które zajmują się naprawą tego typu usterek. Jak to dokładnie wygląda ?

Ile kosztuje wymiana matrycy w tablecie ?

Zważając na to ile kosztuje sam tablet – sporo. Niezły tablet kupimy już za 500-600 złotych. Taki o trochę niższych parametrach nawet taniej. Czy opłaca się go naprawiać ? Sama zakup matrycy to koszt zazwyczaj około 150 -200 złotych. Do tego musimy policzyć usługi serwisu – czyli prawdopodobnie w przedziale od 40 do 100 złotych. To, ile kosztuje wymiana matrycy w tablecie zależy oczywiście od konkretnego modelu i zawartej w nim matrycy, jednak czasami nie za bardzo opłaca się go naprawiać. W przypadku droższych tabletów raczej tak, w przypadku tańszych – naprawa może stanowić nawet połowę lub ponad połowę wartości sprzętu.

Wymiana matrycy Bydgoszcz

Przeciętnie koszt liczony jest od 30 złotych + części. Jednak warto mieć na uwadze to, że w przypadku laptopa będzie to więcej niż ta podana kwota minimalna. Wymiana matrycy Bydgoszcz odbywa się przeważnie w czasie od 1 do 2 dni maksymalnie.

 

Możesz również polubić…