Serwis komputerowy Olsztyn. Nowa matryca w HP. Koszt wymiany matrycy w laptopie HP

Sprzęt elektroniczny ma swoją żywotność, nie jest wieczny oraz niezawodny. Czasami musimy coś naprawić, albo samo się popsuło, albo jeszcze przyczyniliśmy się do tego uszkodzenia. Nie ważne, powinniśmy to naprawić, jeśli nie chcemy kupować nowego laptopa.

Koszt wymiany matrycy w laptopie HP

Ile wynosi koszt wymiany matrycy w laptopie HP ? Jest to jedna z najbardziej popularnych marek na rynku komputerowym. Koszt wymiany to od 50 do nawet 190 złotych. Natomiast za samą matrycę musimy zapłacić od 180 do 250 złotych. Jeśli podliczymy koszt, to należy przygotować się na wydatki w granicach 300 – 400 złotych, aby naprawić uszkodzony laptop marki HP.

Serwis komputerowy Olsztyn

Świetnym rozwiązaniem dla naszego laptopa jest serwis komputerowy Olsztyn. Możliwy jest dojazd do klienta, a opłata jest pobierana tylko za wykonaną pracę. Serwis zajmuje się testowaniem sprawnego i uszkodzonego sprzętu, naprawą komputerów i laptopów – nie tylko uszkodzonych matryc, ale usuwaniem wszelakich awarii, modernizacją i rozbudową – czyli na przykład dokładaniem pamięci czy też konserwacją sprzętu i wykonywaniem przeglądów technicznych.

 

Możesz również polubić…