Wymiana matrycy TV Samsung. Uszkodzona matryca w telewizorze. Samsung naprawa gwarancyjna

O ile często można spotkać się z problemem wymiany matrycy w laptopie czy telefonie, to z telewizorami nie jest to aż tak częste. Jest możliwość dokonania tego, ale czy się opłaca ?

Wymiana matrycy TV Samsung

Z telewizorami jest niestety tak, że czasami ciężko dostać odpowiednią matrycę. Co więcej koszt usługi serwisu to co najmniej 100 zł. A co do samej matrycy – koszt jej zakupu może osiągnąć nawet od 1000 do 1300 zł, w przypadku dużego telewizora np. 40 cali, koszt może wynieść nawet 1900 zł. Wymiana matrycy TV Samsung po upływie okresu gwarancyjnego jest po prostu nieopłacalna. Lepiej wyjdziemy na tym, jeśli zakupimy nowy telewizor, którego koszt będzie podobny do rozpatrywanej wymiany matrycy.

Samsung naprawa gwarancyjna

Oczywiście, jeśli mamy jeszcze możliwość naprawy w czasie, kiedy telewizor objęty jest gwarancją, to możemy z niej skorzystać. Samsung naprawa gwarancyjna jest możliwa w dosyć szybkim tempie. Serwis sprawnie dokonuje przywrócenia sprzętu do użytku, a więc mamy możliwość odzyskania telewizora w niedługim czasie. Należy skontaktować się z producentem, oddać telewizor do jednego z autoryzowanych serwisów firmy Samsung i poczekać, aż nasz telewizor będzie jak nowy.

 

Możesz również polubić…